Sponsorzy

Dyrektor, wychowawcy Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej wraz z wychowankami składają serdeczne podziękowania osobom prywatnym i instytucjom,  którzy zawsze o Nas pamiętają i niosą nam pomoc rzeczową i finansową.

  1. Fundacja „Pomagamy Dzieciakom Ziemi Łodzkiej”
  2. Społeczność Szkoły Podstawowej w Kleszczowie
  3. Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Bełchatowie
  4. Bank Spółdzielczy w Ruścu
  5. Firmie p. Maciejewskiego
  6. Kaufland Bełchatów
  7. P.R. Suflidowo
  8. PGE
  9. Prezes Fundacji „Pomoc Młodym Diabetykom”
  10. BESTGUM POLSKA SP,Z O.O.
  11. Pan Marek Gaczoł Prezes Zarządu Energylandii
  12. Pani Jadwiga Tumidajewicz Prezes Fundacji „Pomagamy Dzieciakom Ziemi Łódzkiej”
  13. Pan Dominik Marczak – Zakład Przetwórstwa Mięsnego
  14. Pani Grażyna Baranek – Prezes PSS „Społem” w Bełchatowie
  15. CAT Polska Sp. z o.o.
  16. Konstak Sp. z o.o. w Woli Krzysztoporskiej
  17. Rolniczo - Pracownicza Spółdzielnia Mleczarska w Szczercowie
  18. GPR Suflidowo Sp. z o.o. w Teresinie
  19. Gospodarstwo Sadownicze Wojciech Musiał w Sulmierzycach
  20. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
  21. Firmie BestGum
  22. Pracownicy Gmina Rusiec
  23. Sołectwo Wincentów
  24. Sołtysi Gminy Rusiec
  25. Koło Gospodyń Wiejskich „Gorczynianki” w Gorczynie
  26. Fimie Moryn w Radomsku
  27. Niezależni Motocykliści z okolic Widawy
  28. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie
  29. Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie
  30. Przedszkole Samorządowe w Szczercowie
  31. Publiczne Przedszkole w Siemkowicach
  32. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie – p. Małgorzata Warzyńska z kl. IIdg
  33. Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów - „Torfiorze”
  34. Pracownicy Banku PKO BP S.A. Oddział Bełchatów
  35. Koło Łowieckie nr4 "Darz Bór" w Bełchatowie
  36. Koło Łowieckie nr2 "Wrzos" w Bełchatowie
  37. Koło Łowieckie nr 43 "Szarak" w Woli Grzymalinej
  38. Koło Łowieckie nr 65 "Jeleń" w Pszczółkach
  39. Koło Łowieckie nr 10 "Bażant" w Kleszczowie
  40. Koło Łowieckie nr 20 "Sokół" w Bełchatowie
  41. Koło Łowieckie nr 3 "Jeleń" w Bełchatowie
  42. Koło Łowieckie nr 44 "Matecznik" w Zelowie
  43. Koło Łowieckie nr 56 „Kuropatwa” w Ruścu
  44. Koło Łowieckie nr 49 Hubert w Drużbicach
  45. Międzyzakładowy Związek Zawodowy KWB „Odkrywka” Bełchatów
  46. Pan Tomasz Grabarczyk z rodziną
  47. Auto Komis Pajęczno – p. Janusz Ozga i Zbigniew Stanik
  48. Pracownicy Firmy Audiofon z Bełchatowa
  49. Młodzież z Gawłowa
  50. Państwo Tomasz i Marta Aleksandrowicz
  51. Pani Marta Aleksandrowicz
  52. Pani Bożena Jedlińska
  53. Pan Konrad Rzepicki
  54. Pani Ewa Plisiecka
  55. Pan Krzysztof Plisiecki
  56. Pani Katarzyna Brożyna
  57. Pani Monika Rozwandowicz
  58. Pani Magdalena Piekarska wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Walkowie
  59. Przedszkole nr 4 w Zelowie z panią Martą Golis
  60. Beauty Goodies w Bełchatowie
  61. Przedszkole Edukacyjne Parafii Ewangelicko Reformowalnej w Zelowie
  62. Pani Lechowska Aleksandra
  63. Pani Magdalena Skalska
  64. Pani Emilka Puławska
  65. Pan Tomasz Łytkiewicz
  66. Pani Marta Kacprzak
  67. Pani Marta Kołacka – Hernik
  68. Pani Ewa Więckowska
  69. Pani Aleksandra Jerzyk
  70. Pani Milena FilipekPan Zbigniew Skalski z rodziną
  71. Pan Darek Mikulski z rodziną
  72. 7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Tropiciele” z Woli Wiązowej
  73. Pani Ewich – Mroczek Monika
  74. Pani Joanna Kansy z rodziną
  75. Pani Aneta z rodziną
  76. oraz wszystkim którzy dołożyli swoja cegiełkę :)